Yüzey Borulamalı Multi Media Filtreler

20 m3/saat ve üzeri kapasitelerde, suyun Askıda Katı Madde (AKM) oranını düşürmek, bulanıklığı gidermek ve 5-20 mikrona kadar filtre edilebilen tüm partiküllerin sudan ayrıştırılması amacıyla kullanılmaktadır.

Yüzey Borulamalı Aktif Karbon Filtreler

20 m3/saat ve üzeri kapasitelerde, suda istenmeyen klor, renk, tat, koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Yüksek kapasiteli debiler için yüzey borulamalı aktif karbon filtreler kullanılmaktadır.

Yüzey Borulamalı Tekli ve Tandem Tip Yumuşatma Sistemleri

50 m3 /saat ve üzeri kapasitelerde, suyun içersindeki toplam sertliğe sebep olan kalsiyum, magnezyum, stronsiyum ve baryum’un giderilerek suyun yumuşatılması amacıyla kullanılır.

Demir – Mangan Filtreleri

Sularda çözünmüş halde bulunan demir mangan, renk değişikliği ile bulanıklığa, bakteri çoğalmasına neden olur. Bilhassa tekstil, plastik, deri gıda endüstrisinde üretimde istenmeyen sonuçlar meydana getirebilir. Demir ve mangan giderimi uygulamalarında kullanılan özel mineraller sayesinde yüksek oranda demir ve mangan giderimi sağlanabilmektedir.

Aktif Karbon Filtreleri

Aktif karbon filtreler suda bulunan tat, koku, renk, klor ve bileşikleri, THM’ler, deterjan, petrol ve sanayi atıkları vb. maddeleri gideren absorbsiyon prensibi ile çalışan fiziko-kimyasal arıtım üniteleridir.

Multi Media Filtreler

Ham suda bulunması muhtemel olan tortu, bulanıklık ve askıda katı maddelerin giderilmesinde kullanılır. Sistemi oluşturan Quartz, Antrasit, ve Fitler Ag mineralleri ile sistem kontrolünü sağlayan tam otomatik kontrol valfleri sayesinde 10 mikrona kadar tortu giderimi sağlanır. Tortu filtrasyon sistemleri kendinden sonra gelecek olan arıtma ünitelerini koruduğu için genel arıtma sistemlerinin vazgeçilmezidir.